Установка, модернизация, ремонт спутниковых и эфирных Т2 антенн, систем спутникового и эфирного Т2 телевидения в Черновцах, гарантия.

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Example Frame

 перевести   Бути користувачем супутникового телебачення уже достатньо давно перестало бути «модною надмірністю» а стало однією із необхідностей сучасного побуту. Та кількість переваг якими володіє супутникове телебачення перед звичайним (аналоговим), в достатній мірі окуплює затрати на його встановлення. Так як ціна встановлення з підключенням достатньо прийнятна людям з більш меньш середніми доходами.
   Встановлення комплекта супутникової антени на 8 квартир (телевізорів) не займе дуже багато часу, а буде виконана на протязі декількох годин одного дня і уже до вечора Вам буде доступною можливість насолоджуватись кращими передачами на улюблених телеканалах. Вже зараз ізза масового розпосюдження супутникового телебачення в Чернівцях на багатьох будинках буває навіть проблематично найти місце для встановлення супутникової антени, а їх фасади і дахи нагадують космодроми. А чи є зміст продовжувати таке, чи варто в будинках бурити велику кількість отворів, що приводить до їх передчасного руйнування? І навішувати багато «тарілок» від чого як Ви розумієте не підвищеться захищеність від опадів.
   Основна вигода при підключенні супутникових антен в Чернівцях на декілька квартир звісно це фінансова. На кожного користувача багатоповерхового будинка получиться дешевше провести колективне підключення на вісім квартир (телевізорів), так як економляться матеріали, обладнання, робочий час майстрів. Економія очевидна 40% дешевше від індивідуального встановлення на один телевізор. При цьому на якості сигналу і зображенні така установка не позначається.
   Варто згадати ще один важливий момент. Як і люба техніка, тим більше супутникові антени підлягають іноді дуже агресивним погодним впливам, з часом може виникнути потреба в їх ремонті або Ви захочете модернізації, додавання додаткових супутників. Для колективних користувачів такі послуги будуть в декілька разів дешевшими ніж для володарів персональної антени